סושי בגבעתיים והסביבה
עקבו אחרינו

      

חברות קייטרינג – המשך מאמר

מציאות זו הביאה לכך שחברות צומחות ממש כמו פטריות אחרי הגשם.והשוק רווי כיום בחברות מסוגים שונים שפונות לקהלי יעד שונים. ההבדלים בין ענפי האוכל השונים הם גדולים, קייטרינג מוסדי אינו דומה כלל וכלל לפרטי לארועים. חברות הסעדה מוסדי גדולות יכולות לספק עשרות אלפי מנות ביום, ואילו חברות אוכל מוכן פרטי אינן מגיעות לכמויות כאלה של ארוחות מוכנות.

מוסדי אינו משקיע בעניינים כמו אופן ההגשה, אופן עיצוב השולחן ,אופן עיצוב המנה ועוד, ואילו חברות שמספקות אוכל מוכן לשוק הפרטי משקיעות הרבה מחשבה וכסף בכל העניינים הקשורים לאופן ההגשה של המנה, אופן עיצוב השולחן, ואופן עיצוב המנה.

סושי גבעתיים לכל אירוע

אחת החברות המובילות במתן שרותי קייטרינג היא החברה שלנו שפועלת מאז שנת 1996 , החברה שלנו מספקת שרותי אוכל מוכן הן לשוק המוסדי והן לשוק הפרטי, החברה מתאימה את עצמה לצרכי הלקוח והיא ערוכה לספק ללקוח את כל צרכיו ולהעניק לו מענה מושלם לצרכיו .לחברה שלנו יש נסיון מקצועי רב בכל הקשור לשרותי אוכל מוכן ומאחוריה יש כבר מאות אירועים מסוגים שונים החל מחתונות, בר מצווה, בריתות, וכלה במסיבות פרטיות כנסים , ותערוכות. החברה מספקת שרותי אוכל מוכן בשרי עם מגוון רחב של ארוחות ומנות בהתאם לצרכי הלקוח.